İZMİR TEMİZLİK HİZMETLERİ Google

İZMİR TEMİZLİK OLARAK VİZYONUMUZ

Yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından Ege bölgesinin temizlik sektöründeki en iyi firması olarak temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmektir.Bu sayede müşterilerimizin, bayilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olarak İZMİR TEMİZLİK HİZMETLERİ Google Ege bölgesinin en seçkin şirketleri arasında yer almaktadır..

İZMİR TEMİZLİK OLARAK MİSYONUMUZ

Çalışanların mutluluğu Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz, bayilerimiz aracılığı ile kaliteli ve eksiksiz hizmet anlayışıyla sunmak, temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektördeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak, toplumumuza, bayilerimize ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli olarak arttırmaktır..

POLİTİKAMIZ

Profesyonellik - Müşteri Odaklılık - Takım Ruhu - Kalite - Sağlık ve Hijyen

ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ

Kurucularımızın uzun yıllardır Temizlik sektöründeki tecrübesiyle 2004 yılında merkezi İzmir'de bulunan İZMİR TEMİZLİK HİZMETLERİ Google günümüzde çeşitli görevlerde deneyimli ve uzman kadrosu ile ülkemizin seçkin kuruluşlarına eğitimli personellerle birlikte kaliteli ve zamanında hizmet vermeyi hedeflemektedir..

İZMİR TEMİZLİK HİZMETLERİ Google bütünleyici olarak, Temizlik hizmetleri konusunda da deneyimli ve profesyonel ekibi ile tam ve kapsamlı olarak hizmet vermektedir..

VASIFLARIMIZ

  • Müşterilerin çıkarları doğrultusunda adım atmak her adımda müşterilerimize sunmuş olduğumuz bir önceki hizmetin daha iyisini sunmak
  • Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve sürekli gelişen kalitede hizmet sunmak
  • Eğitimli, kendini geliştirmeye açık kusursuz hizmet vermeyi hedefleyen bir kadro ile hizmet sektöründe devamlı lider konuma gelmek
  • Çalışanlarımızı çözüm ortaklarımız olarak benimsemek
  • Kalite sistemine uyarak sürekli geliştirme felsefesine dayanan kalite anlayışı ile beğenilip tercih edilen bir firma olmaktır..

FAALİYET BÖLGELERİMİZ

  • İzmir Temizlik FirmalarıÇeşme - Çeşme altı - Kemalpaşa - Urla - Bostanlı - Akhisar - Kuşadası - Mavişehir - Bornova - Bodrum - Sasalı - Aliağa - Narlıdere - Foça - Selçuk - Çiğli - Karaburun - Soma - Konak - Gümüldür - İncir altı - Alsancak - Menemen - Dikili - Seferihisar - Güzelbahçe - Torbalı - Çandarlı - Karşıyaka - Aydın - Manisa