İZMİR TEMİZLİK HİZMETLERİ

CİLALAMA HİZMETİ

Cila Hizmeti

İZMİR TEMİZLİK HİZMETLERİ profesyonel kadrosu ve temizlik yapılan yüzeylere zarar vermeyen kimyasallarıyla sizlere çözümler sunar.

Cilalamada iki yöntem vardır. İlk yöntem,mermer gibi kalsiyum karbonat içeren doğal taş zeminlere tatbik edilen kristalize cilalama yöntemidir. Bu işlemin ilk uygulaması zor olmasına rağmen dayanıklılığı ve parlaklığı fazla,bakımı da kolay olmaktadır.

İkinci yöntem karo, çini, pvc esaslı linolium,marmelium gibi zeminlerde kullanılan polimer bazlı cilaların uygulanmasıdır.Bu cilalar kendiliğinden parlayan özellikte olup,profesyonel kişiler tarafından yapılabilmektedir.Dayanıklılığı kristalize cilaya göre daha azdır, fakat pvc esaslı zeminler için bilinen en etkin yöntemdir. Her iki türlü cilalama yöntemi de kayganlığı olmayan zeminler meydana getirir.

Cilalama Hizmeti

FAALİYET BÖLGELERİMİZ

  • İzmir Temizlik FirmalarıÇeşme - Çeşme altı - Kemalpaşa - Urla - Bostanlı - Akhisar - Kuşadası - Mavişehir - Bornova - Bodrum - Sasalı - Aliağa - Narlıdere - Foça - Selçuk - Çiğli - Karaburun - Soma - Konak - Gümüldür - İncir altı - Alsancak - Menemen - Dikili - Seferihisar - Güzelbahçe - Torbalı - Çandarlı - Karşıyaka - Aydın - Manisa